Inversja Sylwetki

Strona Główna

Zarezerwuj

Inversja Sylwetki

Strona Główna

O Nas

Cennik

Zarezerwuj

Platforma Wibracyjna

to urządzenie zwiększające efekty wykonywanych ćwiczeń. Platforma wytwarza drgania wahadełkowe, które w trakcie ćwiczeń przenoszą się na wszystkie mięśnie. Zmuszamy je wtedy do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym znacznie więcej tkanki tłuszczowej niż podczas tradycyjnych ćwiczeń. Platforma przyspiesza spalanie kalorii nawet do 3x! Wibracje dodatkowo wzmacniają ścięgna i stawy, a także poprawiają koordynację ruchową. Plan treningowy dobieramy indywidualnie, dlatego mogą z niej korzystać zarówno osoby zaawansowane, jak i początkujące.

VIBRA
Opis i zalecenia
ZASTOSOWANIE

Platforma wibracyjna dedykowana jest przede wszystkim osobom, które walczą z nadwagą, cellulitem lub rozstępami. Trening ten doskonale odchudza, ujędrnia i wygładza ciało. Dodatkowo możemy poprawić koordynację ruchową, równowagę i kondycję fizyczną, przy jednoczesnym rozładowaniu napięcia stresowego. Zaowocuje to poprawą samopoczucia – uwolnią się w nas endorfiny. Dodatkowo oszczędzamy czas, gdyż drgania platformy pozwalają na kilkukrotne zwiększenie wydajności każdego treningu.

WSKAZANIA

– otyłość, nadwaga,
– cellulit, rozstępy,
– małoelastyczna skóra,
– osłabione mięśnie,
– słaba kondycja,
– spowolniony metabolizm,
– wyszczuplenie i wysmuklenie sylwetki,
– słaba koordynacja ruchowa,
– nadmierny stres, przemęczenie.

PRZECIWSKAZANIA

– ciąża,
– miesiączka,
– epilepsja,
– spondydoza bez niestabilności,
– ciężkie choroby reumatyczne,
– przepuklina,
– kamica nerkowa lub żółciowa,
– indywidualne przeciwskazania do wykonywania ćwiczeń fizycznych.

POWIKŁANIA

Najczęstsze skutki uboczne korzystania z platformy wibracyjnej to bóle głowy, choroba lokomocyjna, oraz bóle: kolana, ramienia, szyi, czy pleców. Jeżeli jednak nie mamy problemów z kręgosłupem i/lub stawami, a ćwiczenia wykonujemy poprawnie, nie powinno dojść do żadnych powikłań.

ILOŚĆ ZABIEGÓW

Aby otrzymać widoczne efekty zalecamy minimum 2 sesje tygodniowo. Każda sesja trwa 10 minut. Ogólny efekt możemy zobaczyć już po 8 zabiegach, oczywiście w zależności od problemu proces może potrwać nawet od 3 do 6 miesięcy. Należy pamiętać też, że nie należy nagle przerywać terapii! Najlepiej stopniowo zmniejszać ilość zabiegów. Trzeba mieć też na uwadze, że jeśli później nie zmienimy nawyków żywieniowych i nie wprowadzimy w życie dodatkowej aktywności fizycznej – zrzucone kilogramy powrócą.

JAK SIĘ PRZYGOTOWAĆ

– lekka odzież, np. legginsy lub krótkie spodenki,
– wygodne obuwie sportowe i skarpetki,
– butelka wody lub bidon,
– ręcznik.

ZALECENIA PO ZABIEGU

– zadbać o dobre nawodnienie – należy pić minimum 30ml na kilogram masy ciała,
– wdrożyć lekkostrawną dietę – bez słodyczy i tłustych potraw,
– w celu zwiększenia efektu, polecamy łącznie z innymi zabiegami.

CENNIK
Naszych Usług

Powered by Inversja