Pierwsza wizyta
z konsultacją.

To kompletny wywiad odnośnie stanu zdrowia, podczas którego przeprowadzona zostaje dokładna analiza składu ciała. Określamy CEL i indywidualnie dobieramy plan działania.

Na pierwsza wizytę zabierz ze soba:

- wygodne obuwie sportowe na zmianę,
- skarpetki bawełniane,
- stój sportowy w jasnych kolorach (najlepiej w kolorze białym),
- butelkę wody mineralnej.

Pierwsza Konsultacja
Platforma Wibracyjna

Platforma Wibracyjna + Infrared

Platforma jest urządzeniem zwiększającym efekty wykonywanych ćwiczeń. W trakcie ćwiczeń drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową. Wibracje wzmacniają ścięgna i stawy, jak również usprawnia krążenie i przez to ułatwia odprowadzanie szkodliwych produktów przemiany materii. Dodatkowo wzbogacony o podczerwień trening na platformie odpowiada ok. 1,5-godzinnemu treningowi w siłowni.

Rollmasaż

Urządzenie masujące, które aktywuje układ limfatyczny, pobudza hormony szczęścia i działa relaksująco. Dzięki wzbogaceniu urządzenia o podczerwień, rollmasaż staje się jedną z najefektywniejszych metod usuwania cellulitu.

ZALETY:

- redukcja cellulitu;
- przygotowanie do treningu,
- usuwanie toksyn,
- uwolnienie endorfin,
- redukcja napięcia mięśni,
- rehabilitacja pourazowa.

Rollmasaz
Bieżnia Vacu

Bieżnia Vacu

Dzięki wykonywaniu klasycznych ruchów na bieżni oraz panującemu podciśnieniu i podczerwieni w kapsule, dochodzi do znacznej poprawy krążenia krwi, głównie w miejscach narażonych na powstawanie cellulitu.

ZALETY:

- spalanie kalorii nawet do 6x szybciej niż podczas ćwiczeń na zwykłej bieżni,
- oszczędność czasu - trening trwa zaledwie 30min = 3h zwykłych ćwiczeń,
- redukcja cellulitu i ekspresowe usuwanie nadmiaru wody z organizmu,
- poprawa kolorytu i kondycji skóry,
- brak zakwasów po ciężkich ćwiczeniach,
- odchudzamy się tylko od pasa w dół!
- bez zmniejszenia obwodów biustu

Rowerek Leżący Vacu

Rower poziomy jest bardzo bezpiecznym sprzętem do ćwiczeń. Ryzyko kontuzji i przeciążeń jest małe. Pozycja przyjmowana na rowerze poziomym jest bardziej naturalna niż na rowerze tradycyjnym i w znaczącym stopniu redukuje przeciążenia kręgosłupa. Dodatkowo urządzenie wzbogacone jest o kapsułę z podciśnieniem i podczerwienią, które poprawiają efektywność wykonywanych ćwiczeń.

ZALETY:

- spalanie kalorii nawet do 6x szybciej,
- oszczędność czasu - trening trwa zaledwie 30min,
- redukcja cellulitu - ekspresowe usuwanie nadmiaru wody z organizmu,
- poprawa kolorytu i kondycji skóry,
- brak zakwasów.

Rowerek Leżący Vacu
Schody Vacu

Schody Vacu

Rewolucyjne urządzenie przyspieszające proces modelowania mięśni ud i pośladków! Symuluje proces wychodzenia po schodach w kapsule wyposażonej w podciśnienie, jonizację i ozon.

ZALETY:

- spalanie kalorii nawet do 6x szybciej niż podczas ćwiczeń na siłowni,
- oszczędność czasu - trening trwa zaledwie 30min = 3h zwykłych ćwiczeń,
- redukcja cellulitu i ekspresowe usuwanie nadmiaru wody z organizmu,
- poprawa kolorytu i kondycji skóry,
- odchudzamy się tylko od pasa w dół! - bez zmniejszenia obwodów biustu!

Orbitrek Infrared

Orbitrek wzbogacony jest o promienniki podczerwone dzięki czemu nasze ćwiczenia są nawet do kilku razy bardziej efektywne. Orbitrek jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z cellulitem. Skóra zyska jędrność, nabierze kolorytu, a ty poczujesz ulgę we wszelkich dolegliwościach bólowych i staniesz się szczęśliwsza - podczerwień zwiększa także produkcję endorfin!

Orbitrek Infrared
Elektrostymulacja

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg, w którym przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołujemy skurcz mięśni podobny do tego, który następuje podczas ćwiczeń fizycznych. W wygodny sposób uzyskujemy efekty niemal identyczne z wielogodzinnym treningiem na siłowni. Zabieg polega na przymocowaniu do ciała elektrod, które stymulują określone partie mięśni.

Limfodrenaż

Działanie limfodrenażu polega na zmuszaniu układu chłonnego do usuwania nagromadzonego płynu i toksyn z organizmu, co prowadzi do stopniowego zmniejszenia powstałego cellulitu, poprawy krążenia i przemiany materii w tkankach. Już po pierwszym zabiegu odczuwane jest przyjemne uczucie lekkości i rozluźnienia wszystkich tkanek.

Limfodrenaż